Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Férová půjčka, férová profi půjčka

Vaše stará pračka Vám dosluhuje, a tak se rozhoduje nad koupi nové, jenže nemáte dostatek finančních prostředků k její realizaci? Přemýšlíte nad půjčkou, která by vyřešila celkovou situaci a Vy tak nemuseli řešit nic více?

Nebankovní půjčka na vybavení domácnosti

Jenže nevíte, kde takovou půjčku sehnat? Která společnost by Vám ji poskytla? Jistě víte, že na trhu se vyskytuje nespočet společností, které řeší tyto problémy na denním pořádku, ale jak si mezi těmito společnostmi vybrat tu správnou, ideální pro Vás?

Je to prosté, stačí se koukat na podmínky jednotlivých společností, za kterých půjčky poskytují. Ale co kdyby se teď před Vámi objevila nabídka od společnosti? Dovolte se nám Vám představit - jsme společnost, která se pohybuje na dnešním trhu již několik let, a během této doby jsme získali spoustu kontaktů, pomocí kterých sjednáváme lepší produkty pro naše klienty.

Nebankovní půjčka na cokoli

Jelikož se jedná o půjčku na koupi pračky, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku, kterou pro své klienty poskytujeme ve výši až 300.000 Kč s tím, že je nutné splnit určité podmínky k tomu, abychom Vám ji mohli poskytnout.

V prvé řadě musíte mít prokazatelný příjem. Co to pro Vás znamená? To znamená, že nám musíte doložit Váš příjem. Jak se to provádí? Nejčastěji se Váš příjem prokazuje pomocí příjmu ze zaměstnání či podnikání, nebo příjmu z pobírání starobního či invalidního důchodu.

Současně s tím musíte splňovat ještě dvě následující podmínky, které říkají, že v prvé řadě nesmíte být v exekučním řízení a za druhé nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městský úřad, což znamená, že nesmíte bydlet na městském úřadu. Bydliště na městském úřadu většinou mají osoby, které bydlí u svých známých a majitel nemovitosti nesouhlasí s přihlášením osoby k trvalému bydlišti.

Jestliže splňujete všechny tyto tři naše podmínky, tak můžete u nás zažádat o půjčku, kdy její sjednávání probíhá individuálně a ke všem žádostem našich klientů přistupujeme odpovědně. Pokud se vyskytujete v dluzích a i přesto si chcete u nás půjčit, tak nabízíme pro Vás řešení, ale za předpokladu, že jste úspěšně dokončil insolvenční řízení, poté Vám poskytneme půjčku ve výši až 50.000 Kč, kdy je nutné, aby Váš prokazatelný příjem dosahovat nejméně 12.000 Kč.

I pro podnikatele nabízíme řešení v podobě podnikatelské půjčky, která může dosahovat výše od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je nutné doložit Váš občanský průkaz. Tyto půjčky jsou zejména vhodné pro překlenutí období apod.

Veškeré námi sjednané půjčky pochází z bankovní i nebankovní oblasti trhu, kdy se pro své klienty snažíme najít ideální řešení jejich situace.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.